Bilbordy su prežitok, použite strach!

Autor: Peter Kolár | 23.2.2014 o 13:08 | (upravené 23.2.2014 o 13:36) Karma článku: 9,46 | Prečítané:  755x

Cirkví za posledné roky zažili krušné chvíle. Ich stabilné príjmy vďaka politikom, ktorých otvorene i skryto podporovali, začali klesať a tým i ich moc. Dalo sa to čakať. Veď nie je fér ak nejaká inštitúcia večne neplatí dane, dostáva obrovské dotácie, vlastní obrovský majetok, na ktorom podniká, no a to už nehovoríme o pedofiloch a násilí.

Samozrejme, stáročiami tieto inštitúcie poučené a so skúsenosťami v oblasti marketingu si povedali, že ich moc nesmie klesať, tak preto treba niečo urobiť. Vedia, že ako kedysi, na to, aby ľudia k Vám inklinovali, musíte vytvoriť ilúziu nepriateľa. Strach je predsa len dobrá emócia, ktorá sa šíri relatívne ľahko a hlavne sama. Pochopili to napokon i Goebels či Hitler.

Kedysi bilbordy neboli, tak sa šírilo zo strany cirkví, že musíš robiť to a platiť tamto, inač skončíš v pekle (btw. stále neviem, v ktorý deň Boh to peklo stvoril), alebo rovno, sami ta upálime.

Dnes by to neprešlo, takže poďme strašiť cez adopcie, homosexuálov, feministky a čo ja viem čo ešte. Ekonomiku síce riešiť nevieme ani nechceme, ale povedzme ľudom, že to, že sa neženia, nemajú deti, alebo sa rozvádzajú nie je preto, lebo nemajú prácu, štát im sťažuje podnikanie, zamestnávanie, nemajú kde bývať, ale je to preto, pretože nejaký niekde pár nechce mať papier, na ktorom je namiesto Sobašný list napísané Registrované partnerstvo. Zapojme úplne všetky cirkevné organizácie (a že veru sú ich desiatky, keď nie stovky), vystrašme ľudí, že sa blíži Sodoma Gomora, povedzme v kostoloch koho majú voliť a tí politici, ktorým takto pomôžeme nám to potom vrátia. Nebudeme ďalej platiť dane, budeme dostávať dotácie, budeme sa podieľať na moci, jazdiť na limuzínach a utekať pred novinármi.

Ako, som veriaci, no keď sa najvyšší díva na to ako sa kedysi jeho meno používalo na strašenie a manipuláciu a vidí, že sa to robí ešte i dnes, nuž, neviem neviem.

Preto dajte prosím pokoj so strašením, tu nikto nejde kradnúť deti, homosexuálov je toľko koľko bolo kedysi, akurát o sebe dávajú vedieť lebo sa už neboja upálenia a radšej nám umožnite slobodne podnikať, zamestnávať sa, namiesto kradnutia nám postavte byty a uvidíte, že detské ihriská budú praskať vo švíkoch a pri nich budú šťastní oteckovia a mamičky.

 

PS: Niečo k nedeľnému obedu - ak by Vám nahodou nechutil  :-)

http://www.youtube.com/watch?v=Qc3-LWjafPY

http://www.youtube.com/watch?v=vMRgIwGT_cw#t=11

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

TECH

Život na Marse možno objavili už pred 40 rokmi, NASA to vtedy poprela

Vedci boli donedávna presvedčení, že výskum v 70-tych rokoch nepreukázal mikroorganizmy na Marse. Mohli sa mýliť.


Už ste čítali?